Sineklik Modelleri ve Fiyatları

Sineklik Modelleri ve Fiyatları

Konumuzda siz değerli müşterilerimizi sineklik modelleri ve fiyatları hakkında aydınlatmaya çalışacağım umuyorum ki başarılı olurum.

Yaz ayının yaklaşması ile evine sineklik yaptırmayı düşünen siz değerli okurumuz sizin için sineklik çeşitlerimiz ;

Menteşeli Sineklik  fiyat olarak uygun kullanışlı dışarıya açılır ve camınızı rahatlıkla silebilirsiniz,Menteşeli sineklik kapı ve pencerelere uygulanır kış ayında isterseniz deforme olmaması için çıkartıp yaz ayına girerken takabilirsiniz. Renk seçenekleri olarak standart renkler beyaz, açık kahve, koyu kahve olmak üzere 3 renk seçeneği vardır diğer renkler ve kaplamalar özele giriyor.

Stor Sineklik fiyatları ölçüye göre değişmektedir ortalama minimum menteşeli sineklik fiyatının 2 katıdır stor sineklikte de aynı şekilde renk seçenekleri beyaz,açık kahve,koyu kahvedir diğer renkler kaplamalar özele giriyor pencere ve kapılarınıza dışarıdan dört köşesinden sabitlenir kendi içinde yatay ve dikey olarak çalışır.Tam açabilir veya tam kapatabilirsiniz bıraktığınızda kendisi otomatik yukarı çıkar zaten.

stor sineklik

Not:Stor sinekliğin mekanizması çabuk bozulabilir ayrıca tülü deforme olma olasılığı daha yüksektir. Stor sinekliğin tamiri de nerede ise yenisi ile aynı gibidir bu yüzden tavsiye etmiyoruz.

Pileli (Plise) Sineklik fiyatları stor sineklik gibi ölçüye ve renge göre değişmektedir fiyat olarak stor sineklik ile nerede ise eş değer olmasının yanında çok kullanışlı ayrıca mekanizma bozulma derdi yoktur bütün olay tülün içinden geçen  iplerde bitmektedir herhangi mekanizması yoktur. Görünümü güzel tülü kat kat fiber glass adı üstünde pilelidir. Renk seçenekleri diğerleri gibi aynıdır istediğiniz kadar açabilirsinsiniz stor sineklik gibi otomatik yukarı çıkmadığı için tülün deforme olma şansı yoktur. Yatay ve dikey uygulanır.

pileli sineklik

Umarım bu bilgiler sizin için yeterli olmuştur. Daha detaylı bilgi için fiyatlandır için konu altına mesajlarınızı bırakabilir veya iletişim bölümünden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmet verdiğimiz şehirler ;

İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Eskişehir,Antalya,Balıkesir,Adana,Kocaeli(İzmit),Konya,Gaziantep,Şanlıurfa,Kahramanmaraş,Afyon,Muğla,Malatya kısacası Türkiye nin her yerine hizmet veriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir