Kartal Pimapen Pencere ve Kapı Tamir Servisi

Kartal Pimapen Pencere ve Kapı Tamir Servisi

Kartal pimapen pencere ve kapı tamir servisi olarak marka bağımsız bütün sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

Kartal pimapen tamiri, profesyonel ekibi, mobil servis araçlarıyla hizmetinizdedir. Zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.  Bizi arayın istediğiniz pimapen ustası ayağınıza gelsin.

Pimapen pencere ve kapı ürünleri zaman içerisinde problemler çıkarabilir. Pimapen pencerenizin de yıllık veya kışa girmeden önce periyodik bakımlarının yapılması hem ömrünün uzamasına ve ilerleyen zaman içerisinde pimapen pencerelerinde çıkabilecek arızalara karşı önlem alınmış olur.

Kartal pimapen tamiri hizmet bölgelerimiz 

Atalar
• Esentepe
• Kartal
• Orhantepe
• Soğanlık
• Topselvi
• Uğurmumcu
• Yakacık

Pencereler Neden Soğuk Hava ve Ses Alır?

Pimapen pencerelerin soğuk hava ve ses almasının birçok sebebi vardır.
Bunlardan ilki PVC doğramınız takılırken montajının uygun standartlarda yapılmamasıdır.
Montajı yanlış yapılan pimapen penceredeki ayar bozukluğu evinize ses ve hava girmesine yol açar.
Diğer bir unsur ise açılan pencerelerin kanat ayarları, cam takozlaması ve kilit ayarlarının düzgün yapılmamasıdır.
Son olarak ise pimapen pencere profili PVC malzemeden yani plastikten üretilmiştir. Zaman içerisinde soğuk ve sıcak havaya maruz kalarak genleşme yapar ve açılan pencerelerin kanat ayarları bozulur . Bu sebeplerden dolayı evinize pencerelerden hava ve ses girer.

Kartal Pimapen Tamiri Nasıl Bir Çözüm Sunuyor?

Öncelikle geçmiş tecrübelerimize dayanarak söylüyorum ki: Evlerde en çok ihmal edilen ve bakımsız bırakılan unsurlar PVC pencereler ve pimapen kapılardır. Böyle bir sorunla karşılaşmamanız için
Pimapen Tamiri Kartal kışa girmeden yılda 1 kere pencere ve balkon kapılarınızın bakımını yaptırmanızı öneriyor. Pimapen pencerelerin kanat ayarları, kilit ayarları bakım ve yağlaması yapılır ise ses ve hava girmez ve doğalgaz faturasından % 30 tasarruf etmiş olursunuz.
Pvc doğramalardan su girişini önlemek için pencerelerin kenarlarına mastik çekilerek su izolasyonu sağlanmalıdır.

Kartal Pimapen Tamirinin Özellikleri

Hızlı servis imkânı sunmaktadır. Pimapen tamir ustası Aynı gün içerisinde veya en geç 1 gün sonra olmak kaydıyla adresinize gelerek pimapen arızasını yerinde çözerek sonuca kavuşturur.
Kullandığımız tüm ürünler ve malzemeler markalıdır. Bilinmeyen ithal ya da yan sanayi malzeme kullanmaz.

Kartal Bölgesinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir.

Kartal Pimapen Tamiri’nde çalışan ustalar en az 15 yıllık deneyime sahip profesyonel PVC ustalarıdır.

Pencere arızası, Kapı arızası veya farklı bir sorununuz tarafımızdan çözüme ulaştırıldığında yapılan işçilik ve kullanılan malzeme 1 yıl garanti kapsamımızdadır.

Pimapen Tamir Servisi olarak ilk kurulan ve sektöründeki öncü firmayız.

YAPTIĞIMIZ İŞİN ARKASINDAYIZ

Kartal Pimapen Servisi

Pimapen ve diğer marka plastik pencere sistemlerinin teknik servis hizmetiniz vermekteyiz. Kartal pimapen servisi olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve alanında uzman ehil ustalarla çalışmaktayız.

Kartal Pimapen Tamiri Yapılan İşleri Garanti Veriyor mu?

Kartal bölgesinde yapılan tüm pimapen tamir hizmetlerine bir yıl boyunca garanti vermektedir. Garantili olduğu bırakılan servis formunda belirtilmektedir.

Kartal Pimapen Tamiri Her Markada Hizmet Veriyor mu?

Sadece pimapen markasına değil, diğer tüm plastik pencere markalarının tamir işlemlerini yapmaktadır. Pencereniz ne marka olursa olsun tamir hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Bölgesinde Şubeniz, Bayiniz Var Mı?

Kartal bölgesinde pimapen bayimiz yoktur. Tek merkez üzerinden tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tüm pimapen tamir ustalarımız tek bir noktadan hareket ederek servis bölgelerine gider. Servis programları bir gün öncesinden hazırlanarak programlanır.

Kartal bölgesinde Sadece Pimapen Hizmetimi Veriyorsunuz?

Kartal ve diğer tüm bölgelerde sadece pimapen tamir hizmeti değil birçok alanda teknik servis hizmeti vermekteyiz. Alüminyum doğrama, elektrik, su tesisatı, panjur, motorlu panjur, duşakabin, amerikan kapı, cam balkon, cam kapı, sineklik gibi birçok alanda teknik tamir servis hizmetini vermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir