Sanal Bayilik

Aslanpen.Com olarak siz değerli meslektaşlarımıza TÜRKİYE genelinde internet den gelen talepleri karşılamak için bayilik veriyoruz.

Günümüzde müşteriler dışarıda gezerek bayii aramak yerine teknoloji den yararlanıp evinde oturarak internet üzerinden arayışa girmektedir.

logo

Örnek vermek gerekir ise İstanbul bahçeşehir semtinde oturan bir müşterinin evinde pencere ve kapılar yüzünden ısı kaybı yaşamaktadır bu müşterinin internet üzerinde ki araması şu şekilde olur ; Bahçeşehir pimapen tamiri,Bahçeşehir pencere tamiri,Bahçeşehir pimapen bayileri,Bahçeşehir pimapen ustası … bu aramalarda ilk sayfada çıkan sonuçlara bakarak bir kaç firma veya ustadan fiyat teklifi alır ve işini yaptırır.Biz size Aslanpen.Com olarak bu aramalarda çıktığımızın ve belli seviyede müşteri porföyümüzün olduğunun garantisini veriyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımıza iki seçenek sunuyoruz ;

  • Aramalarda çıkacak olan kelime sayfasında iletişim bilgileriniz yayınlansın. Örnek ; Fıratpen,Fıratpen Beylikdüzü,Avcılar pimapen tamiri kelimelerinde çıkan Aslanpen.Com sayfasında iletişim bilgileriniz yayınlansın.

 

  • İkinci seçenek olan Subdomain seçeneği ile size özel bir tasarım özgün içerikli sayfalarla bir site oluşturalım ve yönetim paneli elinizde olsun istediğiniz zaman düzenleyebilir içerik ekleyebilirsiniz. Örnek ; www.ankara.aslanpen.com gibi veya siz izmir demisiniz  izmir.aslanpen.com gibi sayfalar oluşturalım.

Sitemiz 2010 yılından beri yayında olup ve adı markalaşmış bir sitedir. Sizde Aslanpen.Com da yer almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçiniz.

0532 588 03 94 Baki ERKAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir