Normal Açılır Pencere ve Kapıyı Çift Açılıma Çevirme

Normal Açılır Pencere ve Kapıyı Çift Açılıma Çevirme

Konu başlığında belirtildiği gibi normal açılır pimapen pencere ve kapıyı çift açılıma çevirmek mümkündür. Bu uygulama sayesinde pencere ve kapılarınızı tam açmadan çift (üst) açılıma alarak kanadın odanızda yer teşkil etmesini önleyebilirsiniz.

Çift Açılım Pimapen Pencere ve Kapının Özellikleri ;

Çift (üst) açılım pencere ve kapı sayesinde yazın evinizi gönül rahatlı ile pencere ve kapılarınızı açık bırakarak havalandırabilirsiniz.

Çift Açılımlı Kapı ve Pencerelerin Tek Açılımlı pencereler den farkı kanadın Ön, üst, arka ve alt kısımlarından kitleme sağlar bu özelliği sayesinde hırsızlığa karşı güvenlik oluşturur.

Bu kilitleme mekanizması sayesinde evinizi kışın rüzgardan soğuktan korur.

Pencere ve kapılarınızı çift açılıma aldığınız taktirde kanadın kapanması, tül ve perdenin havalanmasını engellemiş olursunuz.

 

 Pimapen Pencere ve Kapı Çift (üst) Açılım Uygulaması ;

çift açılım pencere

Normal açılır pencere veya kapınızı çift açılıma çevirme işlemi 1 pencere için ortalama 40 dakika sürmektedir.

Çift açılıma çevrilecek pimapen kapı veya pencerenizden sökülecek olan menteşelerin vida delikleri kalır bu deliklere silikon ile rötuş yapılır.

Şimdi sizinde Normal açılır pencere ve kapılarınızı çift (üst) açılıma çevirmek için bir nedeniniz var. Detaylı bilgi için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İletişime geçmek için Tıklayınız.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Normal açılır Pencere veya Kapıyı Çift açılıma çevirme[/tab_title][/tabs_head][tab]avcılar çift açılım pencere, avcılar pencere üst açılır, beylikdüzü çift açılım pencere, beylikdüzü pencere üst açılır, büyükçekmece çift açılım pencere, büyükçekmece pencere üst açılır, çift açılım pimapen pencere, çift açılım pvc pencere, GU çift açılım, kale çift açılım, vorne çift açılım[/tab][/tabs]

Bu gönderiyi paylaş