Pimapen su alıyor ne yapmalıyım

Pimapen su alıyor ne yapmalıyım

Pimapen pencerem su alıyor, önüne  panjur yaptırmalı mıyım? Sorusuna sıkça karşılaştığımız için web sitemizde bu konuyu açıklamak ve bizi takip eden müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Pimapen Su Alıyorsa Panjur Yaptırılmalı mı?

Pimapen pencereniz su alıyorsa, suyun girişini engellemek için panjur taktırmak akıllıca bir çözüm değildir. Paranızı sokağa atmaktır.

Penceleriniz su alıyorsa sıkıntı pimapenlerinizin yalıtımları veya açılan kanatların ayarlarının bozuk olmasından kaynaklanır. Pimapen tamirustası kontrol ederek gerekli kısımlara yapılacak tamir işlemleri ile sorununuz çözülecektir.

Panjur Sistemleri Ne İçin Kullanılır?

Pimapen panjur sistemleri, eskilerde kullanılan ahşap pencerelerini korumak ve yaz aylarında aşırı sıcaklardan kaçmak için güneş ışınlarını engellemek amaçlı yapılan bir sistemdir.

Pimapen Tamiri Yapılmasına Rağmen Hala Su Alıyorsa?

Pimapen pencerelerinizde soğuk veya suyu alıyorsanız, tamirettirmenize rağmen sorun giderilemiyorsa pimapen pencerenizi değiştirmenizi öneririz.

Pimapen Pencereye Su Alıyor Diye Panjur Yaptırmak?

Soğuk alıyor, su alıyor gibi nedenlerden ötürü panjur yaptırılmaz, size bunu öneren bir pimapen veya panjur firmasına asla güvenmeyin, size sadece geçici çözüm sunarak paranızı sokağa atmanıza neden olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş