Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi

Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi

Pimapen pencere ve kapılarınızın kullanım sonucu Contaları (Fitil) deforme olur bunun sonucunda pencereniz rüzgar, soğuk, yağmur alır.

Pencere ve kapılarınızın ısı yalıtımını artırmak için Contaların değiştirilmesi gerekir.Conta kapı veya pencere kasasına basar bu sayede dışarıdan gelen soğuk hava rüzgarı ve su almasını engeller. Evinizin ısı yalıtımını en çok etkileyen nedenlerden birisi contaların deforme olmasıdır.

Sizde evinizde ısı yalıtımını artırmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçmek için tıklayınız.

Hızlı İletişim : 0532 588 03 94 veya 0212 590 28 02

pencere kapı conta değişimiResimde görüldüğü gibi pencere kanadı ile kasası arasında bir boşluk kalmış bu boşluktan rüzgar alabilir.Resimde ki conta deforme olmamıştır. Bu pencerenin sadece ayara ihtiyacı vardır. Deforme olmuş contalarda da bu şekil açıklık göz ile görülebilir.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Pencere ve kapı Conta (Fitil) Değişimi[/tab_title][/tabs_head][tab]pencerem su rüzgar alıyor,Pencerem tam kapanmıyor,kapı conta değişimi, Conta değişimi istanbul,beylikdüzü,bahçeşehir,bahçelievler,avcılar,büyükçekmece,bakırköy,bağcılar,sefaköy,florya,pencere ve kapı ayarı,pencere ve kapı tamiri,pencere ustası,pimapen ısı yalıtımı,pencere ısı yalıtımı,kapı arızası,pencere contası,Kapı contası[/tab][/tabs]

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir