Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım Sistemleri

Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım Sistemleri

Normal açılan pencere ve kapılarınızın sonradan yerinde üsten açılabilir duruma gelebildiğini biliyor musunuz ? sizi fiyatları ve nasıl uygulandığı hakkında bilgilendireceğim.

Evimde 2 tane pimapen pencerem ve 1 tane kapım var penceremin biri üstün açılır (çift açılır) değil pencere ve kapılarımı vasistas çalışır hale gelmesi mümkün mü diyor müşterimiz işte cevabı.

Pencere Çift Açılım
Pencere Çift Açılım

Tabi ki mümkün mevcut pencereleriniz ve kapılarınız yerinde sökülerek üzerinde bulunan normal açılır pencere aksesuarı sökülüp yerine çift açılır (vasistas) aksesuarları bağlanır.Bu şekilde pencere ve kapılarınızı iki yönlü kullanabilir vasistas konuma alarak perdelerin uçmasına son verebilirsiniz. Ayrıca çift açılır aksesuarlar menteşe tarafından da kilitleme yaptığından dolayı zorlama karşı daha dayanıklı olurlar bir nevi hırsızlığa karşıda tedbir almış olursunuz. Sizde evinizde ki tek yönlü normal açılan pvc pencere ve kapılarınızı üsten açılır konuma çevirmek istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için yorum bırakabilir veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş