Pimapen Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pimapen Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pimapen Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Pimapen pencere ve kapı yaptırmadan önce nelere dikkat edilmeli;

Hangi marka ve serisini alacağınıza kesin karar vermelisiniz. Satış ağı geniş bilindik ve en kolay ulaşabileceğiniz markayı tercih etmelisiniz. Bir diğer hususta Tanıdıklarınızın tavsiyelerini dikkate alın önemli bir konu daha satış sonrasında kolay ulaşabileceğiniz marka olmalıdır.

Marka konusunda karar verdi iseniz , ürünü alacağınız bayii konusunda alacağınız karar en önemli aşamadır.İşinin ehli , ahlaklı bir satıcı ile karşılaşmanız işin yarısını bitirdirdiniz demektir.İşi yaptıracağınız bayiiyi belirledikten sonra işe başlamadan aranızda sözleşme yapmak iş sonunda karşılaşacağınız anlaşmazlıkları çözmek için en önemli husustur.Yapılan sözleşmede yapılacak işin ürün açıklamaları, ödeme şartları, montaj zamanı hususlarının yazmasına dikkat ediniz.

Seri tercihi hususunda keşif yapan tekniker kişilerin tavsiyeleri sizler için belirleyici olmalıdır

Pencereyi tamamlayan diğer yan ürünler hakkında ise sırası ile

1-) Cam : Camların şişecam patentli olmasına dikkat edilmelidir.Cam tercihinde mekanın özelliklerine göre alternatifler vardır.Örneğin ISICAM CLASIK, ISICAM CONFOR,ISICAM SİNERJİ gibi bu konudada tekniker kişiler sizi yönlendirmelidir.

2-) Mekanizma : Pvc sektöründe kullanılan aksesuarlar metaldir.Mekanizmalar kalitesiz olur ise kısa sürede metal yorgunluğu olacağı için bozulmalar ve kırılmalar yaşanacaktır. Bu konuda hasas olunması gereken bir konudur.

3-) İzolasyon : Pencerelerinizi değiştirmenizin ve pvc yaptırmanızın amacı ses ve ısı izolasyonunu sağlamaktır.Düzgün silikonu, mastiği ve köpüklemesi yapılmayan bir pencere her zaman ses ve ısı geçirmeye mahkumdur.İzolasyon sırasında kullanılan malzemelerin nitelik ve özellikleri ayrıca önemlidir.

ve

En önemli husu İŞÇİLİK dir. Güvenmediğiniz size sıkıntı yaratabileceğini düşündüğünüz kişilere iş yaptırmayınız.Montajı yapacak usta işi sorunsuzda yapar ,rezilde eder.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Hangi Pvc Markasını Taktırmalıyım Nelere Dikkat Etmeliyim[/tab_title][/tabs_head][tab]pimapen nelere dikkat edilmeli,pimapen alırken dikkat edilmesi gereken konular,hangi pvc markası daha iyi,hangi pvc alınmalı,hangi pimapen daha iyi,hangi marka pvc taktırmalıyım[/tab][/tabs]

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir