Hırsız Emniyet Kilidi

Hırsız Emniyet Kilidi

Pvc-Pimapen Güvenli Kilit Sistemleri

Güvenlikli Donanım Sistemi
PİMAPEN serileri, isteye bağlı olarak güvenlikli pencere, kapı, sürme ve paralel sürme seçeneklerine sahiptir.Bir pencerenin güvenlikli olabilmesi için, pek çok faktörün bir araya gelmesi gerekmektedir.Öncelikle, güçlü profillerden oluşan bir sistem seçilmeli ve bu sistem; Güvenlikli donanımlar,kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve yine emniyetli camlarla takviye edilmelidir. PİMAPEN serilerinde; kullanılan Alman G-U Unijet Donanımları,özel güçlendirilmiş destek sacı kombinasyonu ve lamine camlar sayesinde, standart pencerelerle sağlanabilecek en yüksek güvenlik sınıflarından olan WK2(Avrupa Birliği Normu ENV 1627′ye göre) derecesi dahi elde edilebilmektedir.

mandal-hc4b1rsc4b1z-emniyet-kilidi1pvc-aksesuar1
Sistem detayları
Unijet Donanımları, “mantar başlı” pimler ve bunların geçtiği özel ispanyolet karşılıklarına sahiptir. WK1 ve WK2 güvenlik seviyelerinde”mantar başlı” pimler, doğrudan kasa içersindeki güçlendirilmiş destek sacına vidalanan karşılıklarına geçmektedir. Kendini otomatik olarak eksenel yönde 1.5 mm, baskı yönünde ise 2 mm ayarlayabilen bu pimlerin tipi, sayısı ve konumu, pencerenin güvenlik sınırını belirlemektedir.

ÇELİK KAPI VE PİMAPEN KAPI HIRSIZ EMNİYET KİLİDİ İÇİN TIKLAYIN

Pvc kapı pencere sistemlerinde   üst resimde görünen pencere ve kapının dışardan açılmasını engelleyen en ekonomik güvenlik kilididir.Alt resimdeki sistem alman malı olup pencere katıldığında birbirine geçen mantar başlı pimli sistemdir             Her iki sistemdede kapı ve pencere normal şekilde dışarıdan kesinlikle açılmaz

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir